SADETTİN ALPER SIKI TÜRKİYE ŞAMPİYONU

12/16 TEMMUZ 2017 TARİHİNDE NEVŞEHİR İLİNDE YAPILAN MUAYTHAİ ÇOCUKLAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASINDA 40 KĞ MİNİK ERKEKLERDE SADETTİN ALPER SIKI TÜRKİYE ŞAMPİYONU OLDU AYNI ŞAMPİYONADA 36 KĞ MİNİK ERKEKLERDE SERHAT EMRE TÜRKİYE 2. Sİ OLMUŞTUR. ŞANLI SPOR KLUBÜ ANTRENÖRÜ SERDAR ŞANLI MİNİK SPORCULARIN BU BAŞARILARININ DAH BAŞLANGIÇ OLDUĞUNU SÖYLEYEREK BU İKİZLERİN İLERİDE DAHA BİR ÇOK BAŞARIYA İMZA ATACAKLARINI SÖYLEYİP, SPORCULARI TEBRİK EDER BAŞARILARININ DEVAMINI DİLEDİ.

Saruhan Şanlı ilk maçını yaptı. İzlemek için tıkla.

Kulübümüz sporcularında Saruhan Şanlı ilk maçı için Emirdağ’da ringe çıktı. Rakibi Akademik Spor Kulübünden Ahmet Ülgüt ile yaptığı maçda kıyasıya bir mücadele sergilendi. İzleyicilerin heyacanla takip ettiği iki yetenekli sporcuda uyguladıkları tekniklerle göz doldurdu. Gençlere hayatlarında başarılar dileriz.

Songül Küçüktaş Dünya 3.sü oldu.

Songül KÜÇÜKTAŞ Belarusdan 3.lükle döndü.

Songül Küçüktaş ve ABD li rakibi.

Songül Küçüktaş ve Ant. Serdar Şanlı maç öncesi.

03 – 13 Mayıs 2017 Tarihlerinde Belarus Mink kentinde Yapılan Dünya Muaythai Şampiyonasında Sporcularımızdan Songül KÜÇÜKTAŞ 54 kgda Dünya 3.lüğü derecesini kazandı.

Detaylar için tıklayınız.

2017 Muaythai Türkiye Şampiyonası

Songül Küçüktaş 54kg 1.lik kürsüsünde.

Muaythai Federasyonu 2016 yılı faaliyet programında yer alan “Şehit polis fethi Sekin Büyükler ve Gençler Bay-Bayanlar Türkiye Şampiyonası” müsabakaları 17-26 Mart 2016 tarihleri arasında Antalya’da yapıldı. Müsabakalarda Şanlı Spor Kulübü sporcularından Songül Küçüktaş büyük bayanlar 48kg Türkiye Şampiyonu olurken, Kübra Kocakuş büyük bayanlar kategorisinde 60kg’da Türkiye ikincisi oldu.

Detaylar için Tıklayınız.

AVRUPA 2.LİĞİ MUSTAFA KAZIM KÖKEN

SERDAR ŞANLI VE MUSTAFA KAZIM KÖKEN .

SERDAR ŞANLI VE MUSTAFA KAZIM KÖKEN .

MUSTAFA KAZIM KÖKEN A KLAS 51 KG DA AVRUPA İKİNCİLİĞİNİ YAKALADI

MUSTAFA KAZIM KÖKEN A KLAS 51 KG DA AVRUPA İKİNCİLİĞİNİ YAKALADI

Avrupa Şampiyonası’nda mücadele eden Muay Thai sporcusu Mustafa Kazım Köken, Büyükler kategorisinde Yarı Finalde Belaruslu rakibini mağlup ederek finale terfi etti ve Rus rakibine mağlup olarak ikinci oldu.

29 Ocak-7 Şubat tarihleri arasında Aydın’da düzenlenen Türkiye Muay Thai şampiyonasında 2 bin kişi arasından 51 kilogram Büyük Erkekler’de Türkiye Şampiyonu olan Kazım Köken, aldığı başarılı sonuçla milli takıma katılmıştı. Milli Takımla birlikte Hırvatistan Dalmaçya’da yapılan devam eden Avrupa Şampiyonası’nda yarı finalde Belaruslu rakibini mağlup eden Mustafa Kazım Köken 51 kilogram Büyük Erkekler’de finale de çıktı. Mustafa Kazım Köken finalde Rus rakibine mağlup oldu ve Avrupa Şampiyonası’nda ikinci oldu.

Alıntı: http://afyon.gsb.gov.tr/HaberDetaylari/1/72863/kokenavrupaikincisioldu.aspx

ŞANLI SPOR EGE ŞAMPİYONASINDA

İLKKAHAMHANHUKAD27 ŞUBAT 1 MART ARASINDA BODRUMDA YAPILAN EGE BÖLGESİ MUAYTHAİ ŞAMPİYONASINDA ŞANLI SPOR KULÜBÜ OLARAK 13 SPORCU İLE KATILDIĞIMIZ ŞAMPİYONADA 5 SPORCUMUZ ŞAMPİYON 4 SPORCUMUZ 2. 4 SPORCUMUZDA 3. OLMUŞTUR ŞANLI SPOR OLARAK EGEDE VE TÜRKİYEDE HER SENE ŞAMPİYON SPORCU YETİŞTİRMEKTEN GURUR DUYDUĞUNU BELİRTEN ŞANLI SPOR KULÜBÜ ANTRENÖRÜ VE İL TEMSİLCİSİ SERDAR ŞANLI HER SENE MİLLİ TAKIMA SPORCU VERMENİN AYRI BİR GURUR OLDUĞUNU BELİRTEREK İNŞALLAH BU SENEDE YİNE AYNI BAŞARIYI TEKRAR ETMEK İSTEDİKLERİNİ SÖYLEDİ.BUNUN İÇİN 1 SENE BOYUNCA YOĞUN BİR ŞEKİLDE ANTREMAN ETTİKLERİNİ SÖYLEYEN ŞANLI İNŞALLAH TÜRKİYE ŞAMPİYKU

İLK

KA

HAM

HANONASINDA BUNUN KARŞILIĞINI ALACAKLARINI BELİRTTİ.AY3AYSER