Gelişim Seminerleri

ileEditör

Gelişim Seminerleri

Federasyonumuzun 2011 yılı faaliyet programında yer alan ve her bölgede ayrı tarihlerde günlük programları kapsayacak 10. Khan üst düzey sporcular, Antrenörler Vize ve Gelişim ile Hakem Vize, Terfi sınav ve Seminerleri yapılacaktır.

Yapılacak olan seminerlere 15. khan antrenörler ile uluslar arası hakemler hariç tüm kademelerdeki Muaythai antrenörleri, 10. khan antrenör adayı sporcular, aday, bölge ve ulusal hakemler katılacaktır.

Katılımların kolay olması, sporcularını daha iyi eğitmesi ve ülkemizde Muaythai sporunun alt yapısını daha iyi gelişmesi düşünülerek 7 bölgeden 11 ilde seminerler gerçekleştirilecektir.

Seminerler program dahilinde sabah antrenörlere antrenörlük ile ilgili eğitim, öğleden sonra ise hakemlere hakemlik hususunda seminer ve terfiler, sporculara ise akşam üst düzey sporculuk ile ilgili eğitim verilecektir.

Seminerlere katılamayan antrenörlere ve hakemlere, federasyon faaliyetlerinde görev verilmeyeceği gibi, bölge ve il faaliyetlerinde görev alamaz, khan derece sınavlarında komisyon üyesi veya komisyon başkanı olamaz, denklik, terfi veya antrenör kurslarına iştirak edemez, vize almamış antrenör ve hakemler il müdürlüğü tarafından görevlendirilemez, sehven görevlendirilse dahi federasyonumuzca harcırah ödenemez.

10. khan sporcuların ise ilerde yapılacak antrenörlük kursuna katılabilmeleri için bu semineri görmüş olma şartı aranacağından mutlaka katılmalarının önemli olacağının bilinmesi gereklidir. Seminere katılamayan 10. khan üst düzey sporcular 2011 yılında yapılacak olan antrenör kurslarına katılamaz ve khan sınav komisyonu üyesi olarak görev alamazlar.

Seminere katılan antrenörler 150 (Yüz elli)TL, Hakemler 150 (Yüz eli)TL, 10. khan Sporcular 100 (Yüz) TL, iki seminere katılacak olan hem antrenör hem hakemler 250 (iki yüz elli) TL federasyonun aşağıdaki hesabına yatıracaklardır. Federasyonun resmi makbuzu veya banka dokontu olmadan seminere girilemez daha sonra ödeme kabul edilemez.

Katılım Şartları:
1-Nüfus cüzdanı fotokopisi,
2-1 adet fotoğraf,
3-Muay Thai 2011 gelişim semineri ücreti makbuz veya dekont,
4-Federasyon tarafından düzenlenmiş katılım formu. www.muaythai.gov.tr alınabilir.

Federasyon Hesap No:
Türkiye Garanti Bankası Anafartalar Şubesi-Ankara
Özel Gelirler IBAN Hesabı :
TR98 0006 2000 7110 0006 2990 44

Yazar hakkında

Editör administrator