MUAY THAİ EGE BÖLGESİ DOSTLUK MÜSABAKASI

ileEditör

MUAY THAİ EGE BÖLGESİ DOSTLUK MÜSABAKASI

MİNİKLER-YILDIZLAR GENÇLER VE BÜYÜKLER(KIZLAR VE ERKELER)
MUAY THAİ EGE BÖLGESİ DOSTLUK VE TEŞVİK MÜSABAKASI

İzmir İl Temsilciliği 2010 yılı faaliyet programında yer alan ?Minikler, Yıldızlar, Gençler ve Büyükler (Kızlar-Erkekler) Muay Thai Ege Bölge Teşvik Müsabakaları 4-5 Aralık 2010 tarihinde Afetevleri Spor Salonunda yapılacaktır.

İllerin Müsabakalara Katılım Şartları:

Müsabakalara Ege bölgesinde bulunan Afyonkarahisar, İzmir, Manisa, Mugla, Denizli, Uşak, Aydın ve Kütahya illeri katılabilecektir.

İl temsilcileri Ege Bölge Dostluk ve teşvik müsabakalarına katılmak isteyen sporcuların kulüp antrenörlerinden ve velilerinden sporcularının yeterli olduğuna dair imzalı beyan ve muvafakatname alarak kafile listelerinde adı soyadı, doğum tarihi (gün-ay-yılı) yazılı, kulübü, Federasyon sicil nosu, lisans nosu, khan derecesi ve kilosu ile yaş kategorisi yazılı listeyi il müdürlüğünden onaylı şekilde getirerek müsabaka görevli hakem kuruluna teslim edeceklerdir.

Yeterlilik ve muvafakat belgesinde yer alan ile il Müdürlüklerince kafilede görev alan antrenörler ve yardımcıları, 2010 yılında yapılan vize ve gelişim seminerlerine katılmış ve vize almış olması gereklidir.

Ege Bölge Teşvik Müsabakaları Talimatı için tıklayınız…

Yazar hakkında

Editör administrator