Muay Thai Modüler Programı

ileEditör

Muay Thai Modüler Programı

Muay Thai Modüler Programı

Türkiye Muay Thai Federasyonu Başkanlığı talebi ile 15. Khan (Grand Master) 5. Kademe Teknik direktör Hasan Yıldız tarafından hazırlanan ve Milli Eğitim Bakanlığı Çıraklık ve Yaygın Eğitim Genel Müdürlüğü tarafından onaylanan Muay Thai mödüller programı 18.10.2010 tarihi itibarı ile yayınlanmıştır.

Programın amacı, Muay Thai?nin sanatsal yönü olan felsefesinin anlatılması, teorik ve pratik şekilde eğitilmesi, toplumda Muay Thai?nin teknik ve alt yapısının olan (Wai kru) ustaya saygı dansı, ısınma, yürüyüş, savunma, kondisyon, ve denge hareketleri, doğru teknik ve eğitim metodları, yarışmaya hazırlık çalışmaları el, ayak, dirsek, diz tekniklerinin ve hareketlerini uygulayabilen, teknik, taktik ve müsabaka çalışması yapabilen ulusal ve uluslar arası yarışmalarda kendini ve ulusunu temsil eden topluma yararlı ve kötü alışkanlıkları olmayacak ahlaklı kişi yetiştirmektir.

Program dahilinde çalıştırmak isteyen en az Muay Thai 12. Khan (kru) 2. kademe antrenörler Halk Eğitim Merkezlerine muracaat edebilirler.

Muay Thai Modüler Programı Milli Eğitim Bakanlığı Onayı için tıklayınız…

Muay Thai BEYAZ KUŞAK Modüler Programı için tıklayınız…

Muay Thai  SARI KUŞAK Modüler Programı için tıklayınız…

Muay Thai  SARI  BEYAZ KUŞAK Modüler Programı için tıklayınız…

Muay Thai  YEŞİL KUŞAK Modüler Programı için tıklayınız…

Muay Thai  YEŞİL BEYAZ KUŞAK Modüler Programı için tıklayınız…

Muay Thai  MAVİ KUŞAK Modüler Programı için tıklayınız…

Yazar hakkında

Editör administrator