SÜPER LİĞ FİNALLERİ BELLİ OLDU

MUAY THAİ SÜPER LİĞ MAÇLARIN DA FİNALLERE KALN 2 SPORCUMUZ 48 KĞ GENÇ ERKEKLERDE M.AKİF OKÇU RAKİBİ (MURAT KARA ÇORUM) VE 54 KĞ GENÇ ERKEKLERDE AHMET UYSAL  RAKİBİ (SELİM YILDIRIM KAYSERİ ) 2 EKİM 2010 TARİHİNDE ANTALYA SERİK  DE YAPILACAK OLAN FİNAL MAÇLARINA KATILACAKLARDIR .SPORCULARIMIZA VE ANTRENÖRÜMÜZ SERDAR ŞANLI’YA MAÇLARINDA BAŞARILAR DİLERİZ.
BÜYÜK VE GENÇ ERKEK – BAYAN 1. G. FİNAL MUAY THAİ MÜSABAKALARI
S. NO KATEGÖRİ KG. KIRMIZI KÖŞE MAVİ KÖŞE SONUÇ
ADI SOYADI BÖLGESİ ADI SOYADI BÖLGESİ KAZANAN

1 BÜYÜK ERKEK (B) DİV. 57 RAMAZAN TELEK MERSİN İSMAİL OZAN ÜNLÜ KAYSERİ
Lig Finalisti Lig Finalisti
ANT: ARİF KARAKUŞ ANT: GÖKSEL CİNGÖZ
Mersin Mohikan ihtisas K. AYVAZ SPOR KULÜBÜ

2 BÜYÜK ERKEK (A) DİV. 75 SELİM KÜÇÜKYILDIZ İSTANBUL İLTER TÜRKMNEN DEMİRCİ ANKARA
Lig Finalisti Lig Finalisti
ANT: YILMAZ ÇEKEN ANT: ŞAHİN EROĞLU
İstanbul Samurai olimpik S.K. ŞAHİN SPOR KULÜBÜ

3 GENÇ ERKEK 67 MESUT KALMUK TRABZON ALİ BATMAZ NEVŞEHİR
Lig Finalisti Lig Finalisti
ANT: MUSTAFA DURMUŞĞOLU ANT:
Trabzon Belediye S.K. NEVŞEHİR SPOR KULÜBÜ

4 BÜYÜK BAYAN 51 Ş. TEBAA ONAR P.G. FATMA AYDOĞDU MERSİN
Lig Finalisti Lig Finalisti
ANT: GÜVEN ZENCİR ANT: YELİZ FINDIK
KANDEMİR SPOR KULÜBÜ Mersin Atilla S.K.

5 GENÇ ERKEK 75 FERHAT ARICAN MERSİN UĞURCAN BEYAZIT KAYSERİ
Lig Finalisti Lig Finalisti
ANT: FİKRİ ARICAN ANT: GÖKSEL CİNGÖZ
AFC SPOR KULÜBÜ AYAZ SPOR KULÜBÜ

6 GENÇ ERKEK 54 SELİM YILDIRIM KAYSERİ AHMET UYSAL AFYOKKARAHİSAR
Lig Finalisti Lig Finalisti
ANT: GÖKSEL CİNGÖZ ANT SERDAR ŞANLI
AYAZ SPOR KULÜBÜ ŞANLI SPOR KULÜBÜ

7 GENÇ BAYAN 60 SEDA YILDIRIM ANTALYA SEDA NUR AKOĞLU İSTANBUL
Lig Finalisti Lig Finalisti
ANT: SEZAİ KÜÇÜK ANT:
SERİK BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ

8 BÜYÜK ERKEK (B) DİV. 71 Ç. ATAKAN ASLAN İSTANBUL YASİN PAMAY ÇORUM
Lig Finalisti Lig Finalisti
ANT: YILMAZ ÇEKEN ANT: İLHAN AŞKIN
SAMURAY OLİMPİK SPOR KULUBU Çorum Gençlik Spor Kulübü

9 GENÇ ERKEK 48 MURAT KARA ÇORUM M. AKİF OKÇU AFYONKARAHİSAR
Lig Finalisti Lig Finalisti
ANT: ŞAHİN GÜLER ANT: SERDAR ŞANLI
GENÇLİK HEDEF SPOR KULÜBÜ Sandıklı Spor Kulubü

10 GENÇ BAYAN 48 SEMİHA EMİR ANTALYA NAZİFE ÜZÜMCÜ KONYA
Lig Finalisti Lig Finalisti
ANT: SEZAİ KÜÇÜK ANT: MEHMET ALİ
SERİK BELEDİYE SPOR KULÜBÜ Aktif Budokan G.S.Kulübü
ULUSLAR ARASI SÜPER PRESTİJ MAÇI TÜRKİYE – BELÇİKA
11 BÜYÜK ERKEK PRO (B) KLAS 81 SEBASTIAN GERSON BELÇİKA BİLAL ATİLLE TÜRKİYE
Belçika Şampiyonu Türkiye Şampiyonu
ANT: YILMAZ ASA ANT: NASIR KANDEMİR
IRON GYM KANDEMİR SPOR KULÜBÜ

NOT : Süper lig talimatı gereği , Mücadele Sporları yapan federasyonlardan Muay Thai branşı dışında diğer
branşların herhangi birinde Türkiye 1. cisi olan sporcular Süper lig müsabakalarına katılamayacaktır.
Final müsabakalarında yedek sporcu rakip olarak çağırılamaz. Kazanan sporcular Ukrayna ve
Kazakistan ile yapılacak müsabakalardaki performansa göre Dünya Şampiyonasına götürülecektir.

Ümit YILDIZ Recep YURTSEVER
Merkez Prfesyonel Hekem Kurulu Başkanı Merkez HakemÜst Kurulu Başkanı

Halil DURNA
Federasyon Başkanı

No Comments

Bir Cevap Yazın