2009 MUAYTHAI SÜPER LİGİ 1.AYAK SONUÇLARI

6 HAZİRAN 2009′ da İstanbul Tozkoparan Spor Salonunda gerçekleştirilen Muaythai süper ligi 1. ayağına Afyonu temsilen Şanlı Muaythai Kulübünden 48kg da MUSA UYSAL  katıldı. Rakibi Adıyaman’dan 48 kg da ADİL SEÇMEN ile yaptığı müsabakada kıran kırana geçen maçta Musa rakibini yenmiş ve bir üst tura geçmeye hak hazanmıştır.

diğer tüm maçların sonucu için haberin devamını okuyunuz.

 MUAY THAİ SÜPER LİGİ
BİRİNCİ  AYAK  MUAY  THAİ  MÜSABAKALARI
06 HAZİRAN   2009 .
İSTANBUL
                 
BÜYÜK ERKEKLER VE BAYANLAR 1. AYAK MUAY THAİ  MÜSABAKALARI
           
S. NO KG. KIRMIZI KÖŞE MAVİ KÖŞE SONUÇ
ADI SOYADI BÖLGESİ ADI SOYADI BÖLGESİ KAZANAN
1 48   ADİL SEÇMEN ADIYAMAN MUSA UYSAL AFYON MUSA   UYSAL
Türkiye ikincisi Türkiye Üçüncüsü
ANT: MECİT KILAVUZ ANT: Serdar ŞANLI
  Halk eğt.M. S.K. Gölbaşı / ADIYAMAN Şanlı Spor Kulübü / AFYON
2 54   M.TAYFUN  SABIR İSTANBUL MUSTAFA KARAYILAN İSTANBUL M. TAYFUN SABIR
Türkiye ikincisi Marmara Bölge 3. sü
ANT: CEVDET SABIR ANT: ERDAL KISA
  İstanbul Süper Ring S.K. Eminönü Belediye S.K.
3 60   EMRAH ÖĞÜT İSTANBUL OSMAN ÇAMSAN İSTANBUL EMRAH ÖĞÜT
Türkiye ikincisi Türkiye Üçüncüsü
ANT: YILMAZ ÇEKEN ANT: AMUR UYSAL
  İstanbul Olimpik S.K. Sultanbeyli savunma sanatları K.
4 63.5   ERDİNÇ DEMİRKAN KAYSERİ MURAT BAŞKURT MERSİN MURAT BAŞKURT
Türkiye ikincisi Türkiye Üçüncüsü
ANT: GÖKSEL CİNGÖZ ANT: ATİLLA FINDIK
  Kayseri Ayvaz spor kulübü Mersin Atilla Spor Kulübü
5 67   ALİ ALKAYIŞ MERSİN ADEM DURMUŞ AFYON ALİ   ALKAYIŞ
TÜRKİYE VE AVRUPA ŞAMPİNONU Türkiye Üçüncüsü
ANT: ENGİN KISA ANT: ÖMER DAGDELEN
  Mersin Muay Thai Spor Kulübü Afyon Dağdelen Spor Kulübü  
6 75   BİLAL ATİLLE TSK İSMAİL UZUNER İSTANBUL İSMAİL UZUNER
Türkiye 1.si – Avrupa kupası 3.sü Türkiye Üçüncüsü
ANT: MEHMET ÇALIŞKAN ANT: ERHAN OTLUOĞLU
  TSK Hava Kuvvetleri gücü İstanbul Alperen Spor Kulübü
7 81   SAMET KESER İSTANBUL TUĞRUL YILDIRIM KAYSERİ SAMET KESER
Türkiye ikincisi Türkiye Üçüncüsü  ( GELMEDİ )
ANT: HACI DOĞAN ANT: GÖKSEL CİNGÖZ
  İstanbul Doğan Spor Kulübü Kayseri Ayvaz spor kulübü
8 51   ZEHRA GÜLGEN MUĞLA GÜLER BEYAZIT İSTANBUL ZERHA GÜLGEN
Türkiye ikincisi Türkiye Üçüncüsü
ANT: HASAN KARLI ANT: MUSTAN ÖZKARAN
  Muğla Turgut Reis Belediye spor kulübü İstanbul samandıra spor kulübü
9 57   MELİHA AKSU BARTIN NESRİN IŞIK İSTANBUL NESRİN    IŞIK
GELMEDİ Türkiye Üçüncüsü
ANT: HULUSİ ELMAS ANT: SÜLEYMAN BABACAN
  Bartın spor kulübü İstanbul Çeliktürk spor kulübü
10 63.5   GÜLÜZAR KARA MERSİN ARİFE DEMİR MUĞLA GÜLÜZAR KARA
Türkiye ikincisi Türkiye Üçüncüsü
ANT: NASIR KANDEMİR ANT: M. SERHAT ÖZCAN
  Mersin Kandemir Spor Kulübü Muğla Karacalı İ.Ö.O. spor kulübü
11 71   HİLAL BOZCA İZMİR ESRA BÜŞRA ENGİN ADIYAMAN HİLAL BOZCA
Türkiye Üçüncüsü  ( GELMEDİ )
ANT: ŞAKİR BAYRAMOĞLU ANT: MECİT KILAVUZ
    Adıyaman Gölbaşı Halk Eğt.M.S.K.
                 

No Comments

Bir Cevap Yazın