2009 Türkiye Muaythai Şampiyonası Sonuçları

Sonuçları incelemek için haberin devamını okuyunuz.

Federasyonun sitesinden haberin tamamını okumak için BURAYA tıklayınız.

Resimleri görmek için BURAYA tıklayınız.

SONUÇLAR
 
             
BÜYÜK ERKEKLER
             
48 kg       51 kg    
1 CİNDİ ÇELİK İSTANBUL   1 SÜLEYMAN KAYRETLİ İSTANBUL
2 ADİL SEÇMEN ADIYAMAN   2 EMRE KARACA KOCAELİ
3 MUSA UYSAL AFYON   3 ÖMER ER AFYON
3 ADEM ÖZLÜ ANKARA   3 TOLGA ARSLAN ANKARA
             
54 kg     57 kg    
1 MURAT ANTEPLİ MERSİN   1 HÜSEYİN DÜNDAR ADANA
2 M.TOLGA SABIR İSTANBUL   2 YAKUP GÜLER İSTANBUL
3 ÖZKAN TUĞCU ANKARA   3 ALİCAN KAPLAN ANKARA
3 SİNAN ŞAHİN ÇORUM   3 UĞUR MURAT KILIÇ ÇORUM
             
60 kg       63.5 kg    
1 RAMAZAN ÇİÇEK ADANA   1 YILMAZ ÖZTÜRK TSK
2 EMRAH ÖĞÜT İSTANBUL   2 AHMET KAYRETLİ İSTANBUL
3 OSMAN ÇAMSAN İSTANBUL   3 FİKRİ ARICAN MERSİN
3 BURAK EYMÜR ANKARA   3 ERDİNÇ DEMİRKAN KAYSERİ
             
67 kg       71 kg    
1 YAHYA ALEMDAĞ TRABZON   1 METEHAN KARA ANKARA
2 ALİ ALKAYIŞ MERSİN   2 AHMET KAPLAN TRABZON
3 ADEM DURMUŞ AFYON   3 RIDVAN YAYLA HATAY
3 ALİ AKTAŞ KONYA   3 ADEM BOZKURT KOCAELİ
             
75 kg       81 kg    
1 MEHMET AYGÜN TRABZON   1 SERHAT T. ŞENER TRABZON
2 BİLAL ATİLLE TSK   2 SAMED KESER İSTANBUL
3 İSMAİL UZUNER İSTANBUL   3 TUĞRUL YILDIRIM KAYSERİ
3 SAMED ÖZÇELİK ALMANYA   3 ENES İKİZ MUĞLA
             
86 kg       + 86 kg    
1 NECAİ ÇELİK ANKARA   1 MEHMET ÖZER İZMİR
2 İLHAN GÖZEN ADANA   2 METİN YAŞAR İSTANBUL
3 FİKRİ DEMİRCİ ALMANYA   3 İBRAHİM ULUBABA ANKARA
3 KAHRAMAN KURNAZ AFYON   3 YUNUS ULU ANKARA
             
BÜYÜK BAYANLAR
             
48 kg       51 kg    
1 EMİNE DUYAR MERSİN   1 AYŞEGÜL BEHLİVAN İSTANBUL
2 TUĞBA ÜN ANKARA   2 ZEHRA GÜLGEN MUĞLA
3 HAZEL YILMAZ KARABÜK   3 GÜLER BEYAZIT İSTANBUL
3 SEHER A. ERGEN İSTANBUL   3 MİYASE ŞAHAN KAYSERİ
             
54 kg       57 kg    
1 FADİME ÜNAL ANKARA   1 GÖZDE BAYERĞİ MERSİN
2 HANİFE ALKAN KAYSERİ   2 MELİHA AKSU BARTIN
3 YELİZ KORBAY İZMİR   3 NESRİN IŞIK İSTANBUL
3 SÜKRAN TEBA ONAR ADIYAMAN   3 ESMA GÖKTEPE ÇANKIRI
             
60 kg       63.5 kg    
1 ELİF SARI ADANA   1 YELİZ FINDIK MERSİN
2 GÜLŞAK KIYAK İSTANBUL   2 EMİNE ÇATAL ANTALYA
3 EMEL PERİN KOCAELİ   3 ARİFE DEMİR MERSİN
3 GİZEM ŞAKAR İZMİR   3 CEMİLE KARACA KOCAELİ
             
67 kg       71 kg    
1 NURHAYAT HİÇYAKMAZER ADANA   1 GÜLDEN MERCAN KAYSERİ
2 NURCAN ÜNSAL TEKİRDAĞ   2 HİLAL BOZCA İZMİR
3 MERVE İKİZ MUĞLA   3 ESRA BÜŞRA ENGİN ADIYAMAN
3       3 ZEYNEP KALIN ISPARTA

______________

GENÇ ERKEKLER
             
48 kg       51 kg    
1 ABDULHAMİT EROL İSTANBUL   1 VEDAT URUÇ MERSİN
2 MAHMUT ERDEM AKSARAY   2 DEMOKAN BOSTAN ANKARA
3 ALİ KALMUK TRABZON   3 MUSTAFA GEZER KOCAELİ
3 V.MERT SERTKAYA ANKARA   3 SELİM YILDIRIM KAYSERİ
             
54 kg       57 kg    
1 ORHAN ERDEN MERSİN   1 GÖKHAN KILIÇ İSTANBUL
2 MUSTAFA KARAYILAN İSTANBUL   2 FERHAT ARICAN MERSİN
3 TAYFUN DÖNMEZ MALATYA   3 UĞUR YILDIZ ADIYAMAN
3 SELÇUK AKSU TRABZON   3 M.YILMAZ ÇELİK İSTANBUL
             
60 kg       63.5 kg   BÖLGESİ
1 VEDAT İDİZ ŞIRNAK   1 ALİ BEKTAŞ ANKARA
2 ORHAN ATALAY MERSİN   2 DOĞAN E. BALDIRCI MERSİN
3 KEREM TELLİ İSTANBUL   3 ALPER SAYGILI KAYSERİ
3 ALAATTİN FEVZİ İNCE KOCAELİ   3 KANİ ÇETİN İSTANBUL
             
67 kg   BÖLGESİ   71 kg   BÖLGESİ
1 FIRAT ÖZÜBEK İZMİR   1 YASİN PAMAY ÇORUM
2 MEHMET KAVSA KARABÜK   2 SABRİ ERKAN ÖZBAY İSTANBUL
3 YUSUF EROĞLU MALATYA   3 GÜRSEL GEVŞEK KAYSERİ
3 ÖMER DEMİRCİ ANTALYA   3 KADİR AKARBULUT TEKİRDAĞ
             
75 kg   BÖLGESİ   +75 kg    
1 M.ALİ ATTİLE MERSİN   1 VOLKAN BAŞAK ANTALYA
2 AHMET KOÇ İZMİR   2 M.SİYAHBEN OKAN BİTLİS
3 SEMİH TAŞDEMİR ANKARA   3 VEDAT TÜLÜCÜ İSTANBUL
3 VEDAT HÜDÜK İSTANBUL   3 YİĞİT İMİROĞLU İZMİR
             
             
GENÇ BAYANLAR
             
48 kg       51 kg    
1 SİBEL AKHAN HATAY   1 HATİCE KULAKOĞLU ANKARA
2 SEHER ÖZKAYA KAYSERİ   2 AYŞE TAMER KAYSERİ
3 HÜLYA YURDSEVER ANKARA   3 BEYZA KAYADİBİ ANTALYA
3 BÜŞRA CİCOS İSTANBUL   3 YONCA AKTÜRK İZMİR
             
54 kg       57 kg    
1 GİZEM AKARSU ANKARA   1 GÖKNUR YAŞIN MERSİN
2 FATMA AYDOĞDU MERSİN   2 NAZLI YORULMAZ KAYSERİ
3 GİZEM İSLAM İSTANBUL   3 REZZAN KARADAĞ ADIYAMAN
3 DİDEM ÖZCAN KOCAELİ   3    
             
60 kg       63.5 kg    
1 YEŞİM NAK KAYSERİ   1 ENİSE ŞAHİN KAYSERİ
2 RAHİME KESKİN ORDU   2 GÜLİZAR KAYA MERSİN
3 BEYZA BABACAN İSTANBUL   3 H.EYLÜL ELMAS BARTIN
3 İPEK ÇAĞLAYAN BARTIN   3 BURCU KUNDAKCI İSTANBUL

__________________

2009 TÜRKİYE MUAY THAİ ŞAMPİYONASINA KATILAN İLLER VE SPORCULAR
S. NO İLİN ADI BÜYÜK BAY BÜYÜK BAYAN TOPLAM GENÇ BAY GENÇ BAYAN TOPLAM GENEL TOPLAM
                 
1 ADANA 3 2 5 0 0 0 5
2 ADIYAMAN 4 5 9 2 3 5 14
3 AFYON 4 0 4 0 0 0 4
4 AKSARAY 0 0 0 2 0 2 2
5 ANKARA 9 3 12 9 4 13 25
6 ANTALYA 0 1 1 2 1 3 4
7 BARTIN 0 1 1 0 2 2 3
8 BİLECİK 0 0 0 1 0 1 1
9 BİNGÖL 0 0 0 0 0 0 0
10 BİTLİS 0 0 0 1 1 2 2
11 ÇANKIRI 0 2 2 0 0 0 2
12 ÇORUM 2 1 3 3 1 4 7
13 EDİRNE 1 0 1 0 0 0 1
14 ELAZIĞ 0 0 0 0 1 1 1
15 ERZİNCAN 2 0 2 1 0 1 3
16 GAZİANTEP 1 0 1 0 0 0 1
17 HATAY 2 0 2 0 0 0 2
18 ISPARTA 0 1 1 0 0 0 1
19 İSTANBUL 14 8 22 15 6 21 43
20 İZMİR 2 3 5 5 3 8 13
21 KARABÜK 0 2 2 1 0 1 3
22 KAYSERİ 6 5 11 8 7 15 26
23 KIRŞEHİR 1 0 1 1 0 1 2
24 KOCAELİ 4 2 6 2 2 4 10
25 KONYA 2 0 2 1 1 2 4
26 MALATYA 2 0 2 4 0 4 6
27 MANİSA 0   0 1 0 1 1
28 MERSİN 6 5 11 8 4 12 23
29 MUĞLA 5 4 9 2 1 3 12
30 RİZE 1 0 1 0 0 0 1
31 ORDU 0 0 0 0 2 2 2
32 SAMSUN 1 0 1 0 2 2 3
33 SİVAS 1 0 1 1 0 1 2
34 ŞIRNAK 1 0 1 1 0 1 2
35 TEKİRDAĞ 1 1 2 0 0 0 2
36 TOKAT 0 0 0 1 0 1 1
37 TRABZON 7 1 8 4 0 4 12
38 T.S.K. 4 0 4 0 0 0 4
39 YURT DIŞI 5 0 5 1 0 1 6
                 
TOPLAM 91 47 138 77 41 118 256

No Comments

Bir Cevap Yazın